Замість Саманти Джонс у продовженні «Сексу у великому місті» з’явиться небінарна персона
Нові подробиці.

Як уже відомо з офіційних джерел, продовженню культового серіалу «Секс у великому місті» бути. За словами продюсерів, події в новому проєкті, який отримав назву And Just Like That, стануть актуальними й відображатимуть теми, що справді цікаві суспільству.

Щоправда, у наступних серіях глядачі не побачать Саманту Джонс та містера Біґа, які підкорили мільйони шанувальників. Головна чоловіча роль і серце Керрі Бредшоу дістануться Джону Корбету, який грав її екскоханого — Ейдана Шоу. Актор уже підтвердив своє повернення на знімальний майданчик.

Свіжим ковтком повітря в нових епізодах стане несподіваний герой — небінарний персонаж, якого зіграє 46-річна актриса мексиканського походження Сара Рамірес, популярна за роллю в «Анатомії пристрасті». До слова, вона є однією з найвідоміших активісток, що борються за права ЛГБТ-спільноти.

Сара Рамірес

За сюжетом Сара виконуватиме роль квір-коміка Че Діаса, який веде тематичний підкаст на тему гендеру, куди часто-густо запрошують Керрі Бредшоу. Вживатися в роль Сарі особливо не доведеться, адже й у реальному житті  вона не ідентифікує себе ані як жінку, ані як чоловіка.

«Ми дуже хвилювалися, створюючи нового персонажа, і щасливі, що Сара приєдналася до нашої родини», — зізнається виконавчий продюсер серіалу Майкл Патрік Кінґ.

Планується одразу десять 30-тихвилинних епізодів, де крім кохання і розповіді про життя жінок за 50,  порушуватимуть теми здоров’я і показуватимуть етапи боротьби великого міста з пандемією коронавірусу. Нью-Йорк, як і завжди, займе центральне місце в серіалі.

«Ми не прагнемо створити четвертого персонажа. Четвертим персонажем стане Нью-Йорк. Окрім того, буде багато нових цікавих героїв, якими ми надзвичайно задоволені», — розповідає Сара Джессіка Паркер.

До того ж з’явилася інформація, що Девід Ейгенберг, який виконував роль Стіва Брейді, чоловіка Міранди Ґоббс, також відмовився брати участь у проєкті.

Синтія Ніксон і Девід Ейгенберг

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: