Жіноча солідарність: Меган Маркл підтримали британські парламентарки
Відкритий лист на підтримку герцогині.
З

мінивши релігію, країну проживання та акторську кар’єру, Меган Маркл переїхала до Великобританії, де стикнулася з хвилею осуду та негативу в ЗМІ. На таблоїди принц Гаррі вже встиг подати до суду, а тим часом Меган підтримали британські жінки-парламентарі.

За ініціативою Голлі Лінч вони відправили герцогині відкритого листа, в якому висловили свою підтримку, зазнаючи, що Меган стикнулася з «зухвалим вторгненням в приватне життя», яке є проявом «колоніальності». Парламентарки додали, що вони «проти журналістських зловживань», від яких страждають жінки в усьому світі. «Я особисто була дуже стурбована деякими розповідями і статтями, які були неймовірно сексистськими. Як публічні жінки, ми абсолютно розуміємо стан Меган зараз», — підсумувала Лінч.

Голлі Лінч

Отримавши листа, герцогиня одразу ж зателефонувала Голлі та висловила їй свою вдячність. «Вона дзвонила, щоб подякувати мені та іншим жінкам за підтримку». Хоча Лінч не вдавалася в подробиці своєї розмови з Маркл, вона розповіла, що герцогиня була рада і вдячна за лист. «Ми солідарні з нею і заявляємо, що не повинні паплюжити жінок в суспільному житті за допомогою преси або іншим чином, — пояснила Голлі. — Так, їй було приємно побачити листа». А також додала, що вони разом із Меган мали змогу обговорити різні теми, зокрема, материнство.

Засідання Британського парламенту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: