«18 років люті»: Поліна Нікітіна святкує повноліття й анонсує книгу та перший альбом
Про життя в Нью-Йорку, любов до України, дорослішання та складні стосунки з батьками.

Сьогодні, 6 березня, доньці Юрія Нікітіна та Ольги Горбачової, яка займається творчістю під псевдонімом Nora Polinnia, виповнюється 18 років. Дівчина починає нову главу у своєму житті. Вона розвиває власний музичний проєкт і відкриває для передзамовлення мініальбом Present Chronicles з головним треком GOTHAM. Завдяки цьому відео у неї вже з‘явилися перші публікації в американських виданнях.

Через війну Поліна переїхала до Нью-Йорку, де наразі навчається в школі й реалізує себе в письменництві. Ба більше, анонсує вихід власної книги 18 YEARS OF (R)AGE: Nora’s Chronicles («18 років люті: хроніки Нори»). Як співачка та сонграйтерка, вона завжди з повагою ставилася до сили слова і нарешті наважилася на літературний дебют. А головна мрія авторки — стати першим у світі музикантом, який супроводжуватиме кожен свій альбом новою книгою.

«Привіт, мене звати Поліна, і я маю, що вам розповісти. Мене драйвить слово songwriter: у ньому є і пісня, і письменник. Я відчуваю, що просто писати пісні, — для мене замало, і якщо ти можеш втілити історію в короткій формі, то можеш навчитись і літературному мистецтву. Тож краще зробити це зараз, а не коли прийде час писати мемуари. Форма щоденника також дозволить детальніше переказати, що ми проживаємо через війну в Україні», — коментує Nora Polinnia.

Книга вийде двома мовами і складатиметься з кількох частин: особисті хроніки Поліни, її спостереження, відчуття, спогади та рефлексії, а також інтерв’ю з однолітками-американцями і не тільки, про важливе в контексті війни, культури, глобальних проблем та бачення майбутнього.

«Я люблю Нью-Йорк за його багатогранність та можливості, що відкриваються, але душею я завжди в Києві. Наразі я навчаюся тут і бачу свою місію в тому, щоб доносити моїм одноліткам не лише актуальну повістку, а й українські культурні коди.

Усі мої нові друзі знають, звідки я, але вони не завжди розуміють, що Україна — це не лише про війну.

Наші дизайнери вдягають Бейонсе та інших селебритіз, наші художники збирають мільйони на аукціонах, наші музиканти роблять колаби зі світовими зірками, а наші стрічки потрапляють у шортліст «Оскара». Про це я говоритиму у своїй книзі», — додає авторка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: