Чим відрізняється професійний макіяж від звичайного?
Поради від б’юті-експертки Марі Віннікової.

Коли артист готується до концерту, модель бере участь у зйомках, а героїні JS планують головний світський вихід року, звичайно, нікому не хочеться наносити макіяж самостійно. Краще звернуться до фахівця. Аби напевне отримати надійний, стійкий і професійний результат.

З’ясуймо, у чому полягають основні відмінності професійного макіяжу від того, який ми робимо самостійно?

Стійкість

Профі використовують спеціальні продукти, зокрема бази під макіяж/тіні, фіксатори макіяжу, стійкіші тональні креми та професійні тіні. Усі ці продукти коштують досить дорого, ви точно не встигнете їх витратити, використовуючи для особливого випадку.
Мати таку косметику у своєму арсеналі, якщо ви не візажист, немає сенсу. Звісно, ​​якщо ви фанатка макіяжу, тоді інша справа.

Наприклад, такі професійні бренди, як MAC, Make Up For Ever

Стиль макіяжу

Професіонал побачить і підкреслить усі ваші переваги, приховає недосконалості, а також обере доречний макіяж, який підходитиме під стиль одягу та тип заходу, на який збираєтеся, врахувавши всі особливості рис обличчя.

Техніки

Часто профі застосовують прийоми, про які непрофесіонали просто не здогадуються. Скажімо, baking чи strobing. А ще професіонали готові у будь-який час доби майже із заплющеними очима виконати складні стрілки та ідеально нанести червону помаду. Дівчина, у якої немає такої практики, навряд чи зважиться на ці яскраві акценти.

Також, наприклад, професійні тіні набагато пігментованіші, адже мейк для студійної зйомки або на вихід повинен був обов’язково яскравішим. З такими тінями треба вміти працювати, навички нанесення вимагають практики, безлічі годин відпрацювання, щоб вийшла красива розтушовка. Також професіонал гарантує, що ці тіні не скочуватимуться.

І, звісно, наголошую на тому, що надважливо підібрати для себе підходящого візажиста-професіонала, з яким ви завжди будете на одній хвилі.

Різноманітність

В арсеналі профі дуже багато незвичайних і нестандартних продуктів та відтінків тіней, помад, рум’ян — усього того різноманіття, що нам немає сенсу тримати у своїй косметичці заради одного разу. До речі, саме тому б’юті-кейси візажистів важать 10-20 кг.

Чи можна самостійно навчитися виконувати макіяж, схожий на професійний? Безперечно!

У своїх відеоуроках із макіяжу я адаптувала багато професійних прийомів для звичайного мейку. Мені вдалося знайти прості техніки, доступні всім. Крім того, мені не шкода ділитися порадами у своєму профілі Instagram щодня.

Насамкінець: все-таки мейкап для особливих випадків, серед яких весілля та фотосесії, раджу довірити професіоналам. Відпочиньте та отримайте задоволення!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: