Деталі дводенного допиту принца Ендрю
Усе відбудеться у Лондоні найближчим часом.

Справа Вірджинії Джуффре проти принца Ендрю набирає обертів.  Дуже ймовірно, що син королеви Єлизавети ІІ все ж постане перед судом. У Нью-Йорку уже відмовили задовольнити клопотання адвокатів принца про відхилення позову проти Ендрю.

Як стало відомо, незабаром на принца чекає дводенний допит у Лондоні, питання будуть, м’яко кажучи, незручними і заодно стосуватимуться Джеффрі Епштейна — опального мільярдера та близького друга принца.

Королева Єлизавета ІІ

За словами адвоката позивачки (а це один із найвідоміших захисників США 80-річний Девід Бойс), задля вирішення проблеми може бути укладена фінансова угода. Авокати Ендрю своєю чергою наполягають, що якщо сексуальний зв’язок із 17-річною Вірджинією Джуффре і відбувся, то винятково за взаємною згодою сторін.

До слова, два тижні тому Єлизавета ІІ позбавила сина військових звань і королівського покровительства. За інформацією Букінгемського палацу, «зі схвалення та згоди королеви герцог Йоркський не виконуватиме жодних публічних обов’язків та виступатиме у цій справі як простий громадянин».

Нагадаємо, що у 2000-х роках 17-річна дівчина Вірджинія Джуффре була однією із секс-рабинь одіозного Джеффрі Епштейна. За його наказом вона мала примусовий сексуальний зв’язок із принцом Ендрю. «20 років тому влада та зв’язки принца дозволили йому знущатися над наляканою, вразливою дитиною, і нікого там не було, щоб її захистити», — йдеться у позові.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: