Джорджу Клуні — 58!
Розповідаємо про авторський проект актора, прем'єра якого відбудеться вже за 2 тижні.
В

свої 58 Джордж встигає усе: бути завзятим байкером, який обожнює швидкість та ризик, й водночас турботливим чоловіком та батькомзахищати вагітну Меган Маркл, розробляти з коханою музою інноваційні проекти, перевтілюватися в образ лицара з «Гри престолів» та знімати кіно! А те, що він і досі закохує в себе жінок з усього світу, навіть не обговорюється.

І хоча нових кінопроектів з Клуні не так багато, як хотілося б фанам, усі вони влучно потрапляють у ціль та не залишають байдужим нікого. Про чергову травневу прем’єру, яка обіцяє отримати позитивні відгуки глядачів та критиків, розповідаємо далі.

Сюжет та дата прем’єри

«Виверт-22» — це виклик для Клуні. Адже Джордж виступив не лише актором, але й режисером та продюсером стрічки, а що з цього вийшло, глядач дізнається на сервісі Hulu вже 18 травня. Міні-серіал (усього 6 історій) є екранізацію відомого роману Джозефа Геллера, що розповідає про американських льотчиків в Італії під час Другої світової війни. Перша екранізація відбулася в 1970 році.

«У людства завжди має бути час, щоб говорити про божевілля, яке коїть війна. Цей проект не тільки про війну, але й про бюрократію та почуття звичайних льотчиків, які не хочуть воювати. Цікавим та важливим залишається той факт, що свою актуальність роман, опублікований ще в 1961-му, не втратив й досі», — розповідає Клуні.

Акторський склад

Разом з іменинником в серіалі зіграли Крістофер Еббот, Тесса Феррер, Г’ю Лорі та Кайл Чандлер.

Проект про війну, бюрократію та почуття солдатів. Актуальність роман, опублікований ще в 1961 році, не втратив й досі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: