Ексклюзивні фото за лаштунками нового відео Сергія Бабкіна «Моє кохання»
Співак розповів JS подробиці створення кліпу.
С

ергій Бабкін представив новий кліп на сингл «Моє кохання» з несподіваним філософським концептом, про який він розповів JS. Пропонуємо зазирнути за лаштунки знімального процесу та подивитися наші ексклюзивні фото про створення відео.


«Відео візуалізує пісню, в якій закладена хороша, добра, світла, позитивно заряджена речовина, якою хочеться поділитися. Коли у тебе є ця любов, тобі її досить, і ти тільки радий віддати її комусь потрібному. В житті трапляються ситуації з людьми, коли розумієш: тут у них цього немає, тут того мало. Тому найважливіше, що ми хотіли б сказати цим відео – потрібно віддавати! Проживаючи відведені тобі роки, неможливо їх пройти, не віддаючи. Віддавати – найголовніше, отримувати – це вже як вийде, про це навіть думати не потрібно, треба гнати такі думки як «що я отримаю натомість»? Треба намагатися якомога більше себе розтратити, розкидати на користь іншим. У нас ця віддача дуже яскраво проявлена саме в фіналі відеокліпу – це людина, яка розлітається на шматочки любові до інших», – розповідає JS Сергій Бабкін.

«На майданчику працювалося чудово, я дуже люблю все, що пов’язане зі знімальним процесом. У нас був відмінний контакт із режисером – Дімою Гуком, у процесі ми коректували і додавали якісь моменти. Я приносив щось своє. І дуже круто, що ми з Дімою на одній хвилі: все, що в нас виходило, подобалося як усій команді, так і мені.

Ми знімали протягом одного світлового дня, до речі, найтеплішого у березні – на вулиці було +15 за Цельсієм! Локація була урбаністична та стала ідеальним фоном для нашої історії – це один з корпусів Університету Шевченка. Цікаво, що ми знімали 9 березня – в день народження великого поета! Тому символізм у нас був присутній не тільки у концепції, а й на майданчику”, – ділиться враженнями співак.

“Зараз дуже багато відеокліпів, де швидко змінюються локації, люди, а між цим ще – танцювальні вставочки. Очі начебто й не втомлюються, але водночас вони не переварюють усього. От коли я дивлюся такі відео, стомлююся. 

Є ж такі відео, коли увага зосереджена на об’єкті, на артисті, на герої, і ти спостерігаєш – що з ним відбувається? Чому саме він? Чому він тут? Чому він сам? Як він дивиться? Що він говорить? Як він це переживає? Що власне для нього це означає? Як він це розуміє? Як він проживає все? Ось це цікаво. У нас саме так. Людина живе в будці, розповідає свою історію, співає… А в кінці відбувається щось несподіване, що пояснює весь цей посил», – підсумовує Сергій.

Фотограф: Ярослав Коваль

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: