Гурт KAZKA теж відмовився їхати на «Євробачення»
Дедалі цікавіше!
П

итання, хто ж представлятиме Україну на «Єаробаченні-2019», залишається відкритим. Після відмови Maruv, а за нею й гурту Freedom Jazz, приймати участь у міжнародному пісенному конкурсі не побажали й учасники групи KAZKA. До речі, в мережі більшість саме їм пророкувала участь. Але ні, інтрига залишається!

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на «Євробаченні». Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на «Євробачення». У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсі в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах усiм світом», – йдеться в офіційній заяві гурту, яка з’явилася в мережі менше години тому.

View this post on Instagram

Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах усiм свiтом.

A post shared by KAZKA (@kazka.band) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: