Капітан, лідер, легенда: Андрій П’ятов зіграв останній футбольний матч у складі національної збірної
Найкращі фотомиті футболіста за 16-річчя професійної кар'єри та закулісся від дружини Юлії.

Андрій П’ятов — воротар донецького «Шахтаря», капітан національної збірної України, заслужений майстер спорту України з футболу.

Учора, 11 червня, у польському місті Лодзь футболіст вийшов на останній матч (Україна – Вірменія) у складі національної збірної з рахунком 3:0. За 16 років кар’єри за плечима П’ятова 102 гри, у яких він виборов не одну перемогу для нашої збірної.

JS сподівається, що під мирним небом спортсмен продовжить навчати майбутнє покоління українських гравців. Переглядаємо найкращі фотомиті із футбольного життя Андрія, які зібрав ФК «Шахтар».

Також своєю історією про подружнє життя із футболістом поділилася Юлія П’ятова, дружина Андрія. Попри невдоволення через постійні відрядження, Юлія завжди вболівала за свого чоловіка та нашу збірну.

«Так, я дружина, я бурчала. Але як я вболівала за нього! Скільки емоцій мені подарував чоловік своїми успіхами. Скільки сліз було пролито від щастя та розчарувань.

Це був незабутній період у житті Андрія та, звісно, окрема сторінка в моєму.

Сьогодні останній матч у збірній України з футболу. Однак це жодним чином не закінчення футбольної кар’єри. Вірю у свого чоловіка, як ніколи», — у день кохана футболіста присвятила цей інстапост йому.

А ще Юлія поділилася власними архівами з футбольного життя. Як бачимо, жовта футболка із синім написом «Pyatova 12» стала невід’ємним елементом гардеробу красуні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: