«Мені сумно, але іншого вибору не було»: Гаррі про «Мегзіт»
Чуттєва промова герцога Сассекського на прийомі Sentebale.
В

чора ввечері принц Гаррі став почесним гостем благочинного прийому Sentebale в центрі Лондона. Після гучного «Мегзіту», який породив багато чуток, він вперше пояснив власне рішення та розповів про свої майбутні плани та наміри дружини.

Я хочу, щоб ви почули правду!

Великобританія — мій дім і місце, яке я люблю!

«Я хочу, щоб ви почули правду. Не від принца чи герцога, а від Гаррі, тієї людини, за якою ви спостерігали останні 35 років. Великобританія — мій дім і місце, яке я люблю. Я народився в цій родині, тож для мене велика честь служити моїй країні та королеві. Це ніколи не зміниться. Я щасливий, що маю вашу любов. Коли я втратив маму 23 роки тому, ви взяли мене під своє крило. Ви підтримуєте мене, підтримуєте ті ж цінності, що й я, поважаєте мої рішення та з відкритою душею сприйняли мою Меган. Так, вона та жінка, в яку я закохався.

Я прийняв це рішення з тяжким серцем, не було воно легким й для моєї дружини. Я хочу, щоб ви знали: цьому кроку передували місяці переговорів, повірте, іншого варіанту не було. Зізнаюся, мені дуже сумно, що до цього дійшло.

Ми здійснюємо стрибок у нове життя.

Я хочу пояснити, що ми не йдемо від вас. Ми сподіваємося продовжувати служити королеві, Співдружності, з гордістю виконувати свої функції, але без державного фінансування. Ми здійснюємо стрибок у нове життя, тож дякую вам, що дали мені сміливість зробити наступний крок».

Меган Маркл та принц Гаррі

Принц Гаррі також подякував родині за те, як вони сприйняли Меган та підтримали її перші кроки в якості дружини, герцогині та матері: «Я неймовірно вдячний бабусі та іншим членам моєї родини за особливу підтримку, яку вони надали мені та Меган протягом останніх декількох місяців».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: