«Міс Україна-2021»: яким був третій відкритий кастинг, що пройшов у Львові
Понад двісті конкурсанток боролися за місце в фіналі конкурсу.

У львівському Glory cafe пройшов відкритий кастинг «Міс Львів-2021» і «Міс Україна-2021». Майже двісті дівчат прийшли показати, що саме вони гідні стати учасницями конкурсів.

Відбір проходив у кілька етапів, в результаті якого було обрано 50 найдостойніших претенденток. Переможниця конкурсу «Міс Львів» візьме участь у відборі національного конкурсу «Міс Україна-2021». Учасниці дивували журі своїми талантами і неординарністю: кілька дівчат вирішили акапельно заспівати, а решта показали свою розтяжку, зокрема сіли на шпагат.

До складу журі увійшли голова комітету «Міс Україна» Вероніка Щіпцова та власниця конкурсу «Міс Львів» Валерія Никифорець. Також підтримати учасниць прийшла володарка корони і титулу «Міс Львів-2020» Юлія Гоцак.

У фіналі заходу серед учасниць провели розіграш подарунків: сертифікати від парфумерного партнера BROCARD Niche Bar, прикраси від магазину біжутерії та стильних аксесуарів Casablanca, а також сертифікати від Miss princess.

Інформаційними партнерами конкурсу виступають щотижневий соціально-політичний журнал «Фокус», жіночий журнал Marie Claire та портал про світське життя JetSetter.ua.

Нагадуємо, що відкриті кастинги «Міс Україна-2021» також пройшли вже в Одесі та Харкові. Якщо ти мрієш отримати головну корону країни, грошовий приз у розмірі 500 тисяч гривень, а також укласти контракти з модельними агентствами світового рівня, то заповнюй анкету просто зараз на офіційному сайті «Міс Україна» і приходь на наступні кастинги!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: