«Моє щастя – це ти»: Володимир Зеленський щиро привітав дружину
Сьогодні Олена Зеленська святкує 42-річчя.
С

оцмережі диктують свої правила навіть президентам, чиї офіційні акаунти вже не уявити без зворушливих постів, присвячених родині. Не мовчить про свої почуття і сім’я Зеленських. Нещодавно перша леді привітала чоловіка в Інстаграмі, а сьогодні президент опублікував пост, в якому сказав чимало теплих слів дружині з нагоди її дня народження.

«Кохати. Захоплюватися. Пишатися. Бачити твоє відображення в очах дітей. Відчувати твою турботу і підтримку. Бути спокійним і впевненим, знаючи, що ти завжди поруч. Гадати, як ти відреагуєш на новини – приємні чи не дуже. Чекати зустрічі вдома, ніби перед першим побаченням. Сказати поглядом те, для чого слова бувають зайвими. Разом сміятися й сумувати. Йти по життю на відстані дотику, не втрачаючи зв’язку ні на мить. Це і є людське щастя. Принаймні для мене. Бо моє щастя – це ти. З твоїм днем, кохана Олена!» – написав Володимир Зеленський, не забувши тегнути дружину та додавши спільне фото із нею з бекстейджу нещодавної фотосесії для Vogue UA.

View this post on Instagram

Кохати. Захоплюватися. Пишатися. Бачити твоє відображення в очах дітей. Відчувати твою турботу і підтримку. Бути спокійним і впевненим, знаючи, що ти завжди поруч. Гадати, як ти відреагуєш на новини – приємні чи не дуже. Чекати зустрічі вдома, ніби перед першим побаченням. Сказати поглядом те, для чого слова бувають зайвими. Разом сміятися й сумувати. Йти по життю на відстані дотику, не втрачаючи зв’язку ні на мить. Це і є людське щастя. Принаймні для мене. Бо моє щастя – це ти. З твоїм днем, кохана @olenazelenska_official ! Спасибі тобі за кожне слово і кожен погляд. За кожен крок, який ми зробили разом. Нам ще багато доведеться пройти. Попереду – довга дорога з несподіваними поворотами та незабутніми враженнями. І я щасливий від цього. Бо з тобою я зможу все на світі.

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: