«Ми хочемо приватності!»: герцоги Сассекські потрапили до South Park
Що думаєте? Продюсери перейшли межу?

Те, наскільки герцоги Сассекські бажають спокою та приватності, — разом із тим паралельно видають книжки, представляють документалки та дають інтерв’ю — породило багато мемів.

Погодьтеся, забагато рухів, якщо бажаєш «тиші», а нещодавні відвертості Гаррі наробили стільки галасу і породили нову хвилю уваги до пари, чим тільки підсилили ефект надуваги. І це в період, коли світ та Велика Британія в очікуванні коронації Чарльза ІІІ.

Усе це стало підґрунтям для нового епізоду мультсеріалу South Park 26-го сезону, який вийшов на Comedy Central. Епізод під назвою The Worldwide Privacy Tour висміює бажання герцога Сассекського та його дружини до приватності. Згадали все!

Як ми бачимо, що вони тільки там не роблять: їздять у тури, пускають салюти, вішають великі банери про «спокій» та блукають містом із плакатами «Ми хочемо приватності» та «Припиніть дивитися на нас».

Серед іншого пара вимагає поважати недоторканність їхнього приватного життя. Вийшло на межі, утім, це справжній сенс цього шоу. Що думаєте?

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: