Наслідки секс-скандалу: принц Ендрю не повернеться до королівських обов’язків
Королева вирішила не змінювати власне рішення!
М

инулого року принц Ендрю офіційно відмовився від королівських обов’язків через секс-скандал та дружбу з одіозним мільярдером Джеффрі Епштейном, а провальне інтерв’ю для BBC знищило репутацію сина королеви.

У листопаді середній син Єлизавети ІІ визнав помилки минулого та заявив, що шкодує про дружні відносини з Джеффрі. Його відповіді на досить відверті та навіть інтимні питання були оціненими репортерами як «жалюгідні спроби» врятувати репутацію, а сама розмова в Букінгемі — катастрофою.

З огляду на це заява принца щодо відмови від виконання публічних королівських обов’язків ні для кого не стала сюрпризом. Ендрю заявив про готовність співпрацювати з правоохоронними органами та ще раз вибачився за свою поведінку, а його рішення тимчасово скласти з себе королівські повноваження Її Величність схвалила і прийняла. 

Згідно з новими даними, Єлизавета II «не бачить для Ендрю шляху назад», і обмежувальні заходи щодо нього переглядатися не будуть.

Ймовірно, це остаточне рішення королеви щодо долі принца. Як повідомляють інсайдери, Ендрю був дуже засмучений таким несподіваним кроком матері, адже очікував на протилежне і не передбачав такої категоричності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: