«Не зупинюся, поки сейф не спорожніє»: розлучена Маккензі Безос віддає половину майна на благочинність
Мова йде про 17 мільярдів.
П

ісля розлучення з найбагатшим чоловіком на світі (статки Джеффа Безоса оцінюються в 150 мільярдів доларів) Маккензі Безос отримала 35 мільярдів. План на майбутнє життя в неї вже є, і він включає філантропію — Маккензі вирішила приєднатися до проекту The Giving Pledge, заснованому Біллом Гейтсом. А це означає, що вона повинна передати на благодійність як мінімум половину своїх статків.

The Giving Pledge — це зобов'язання найбагатших людей і сімей світу присвятити більшу частину свого багатства на пожертви.

Засновники The Giving Pledge. Білл Гейтс та Мелінда Гейтс

«Є багато ресурсів, які кожен з нас може отримати від інших — час, знання, терпіння, творчий потенціал, зусилля, гумор, співчуття. На додаток до будь-яких активів, якими я володію, я маю непропорційно велику кількість грошей, якими можна поділитися. Мій підхід до благодійності буде вдумливим. На це потрібен час, зусилля і турбота. Але я не буду чекати. Я не зупинюся, поки сейф не спорожніє».

Разом із Маккензі до фонду приєдналися Лінн та Марка Беніоффи, Брайан Армстронг, Білл Акман, Девід та Клаудія Гардінги, Сінді Кіммел та багато інших. Серед учасників ім’я Джеффіа Безоса не значиться, він від ініціативи відмовився

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: