Neverland Firsthand: сім’я Майкла Джексона відновлює справедливість
«Ми не можемо бути осторонь, поки триває це публічне лінчування».
М

айже в одну мить поп-король став суцільним злом, а обвинувачення на його адресу набирають обертів — вигнанцями стали й ті, хто його захищає. Флешмоб проти оскараносної Барбри Стрейзенд тому в підтвердження: «Звинувачувати жертву — не ок», «Вона при розумі?» — писали акторці. Розповісти істину та спростувати жахливі звинувачення вирішила родина Майкла Джексона.

30-хвилинне відео Neverland Firsthand є прямою відповіддю на звинувачення, висунуті Вейдом Робсоном і Джеймсом Сейфчаком у документалці «Залишаючи Неверленд». Чоловіки стверджують, що Джексон неодноразово скоював проти них сексуальне насилля, коли вони ще були дітьми та не мали змоги дати відсіч. У свою чергу члени родини та колишні колеги Джексона виступають проти документальної стрічки HBO, яка знищує світле ім’я музиканта, актора та благодійника: «Ми не можемо бути осторонь, поки триває це публічне лінчування. Майкл не може захищатися, інакше це б усе не мало сенсу».

«Майкл змусив нас повірити, що саме так слід висловлювати любов, і пояснював, що наші стосунки повинні залишатися таємницею, інакше нам обом загрожує в’язниця», — розповідали Джеймс та Вейд, додаючи, що співак ґвалтував їх сотні разів. Нагадаємо, що Майкл Джексон, який помер в 2009 році, за життя заперечував усі звинувачення в сексуальних домаганнях та був виправданий під час судового засідання в 2005 році.

Майкл Джексон та Джеймс Сейфчак

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: