Переможний плейлист: світло The Hardkiss, творчість ЗСУ та чергова колаба Kalush Orchestra
Підтримуємо музичний фронт!

Джамала

У новому переможному плейлисті JS зібрав новинки музичного фронту, які ви також можете послухати на Spotify. Тож підтримуємо українське та вибираємо трек, який обов’язково ввімкнемо після перемоги. 

Kalush Orchestra X Szpaku

Nasze Domy

Гурт Kalush Orchestra презентував спільний трек із польським реп-виконавцем Szpaku під назвою Nasze Domy. Пісню записали двома мовами, щоб показати солідарність поляків у боротьбі України проти агресора.

«Подібні часи боротьби переживали і польський, й український народи. Тому пісня заснована на справжніх почуттях. Ми знаємо, що таке боротися за свій шматок землі, тому що ми не гості на цій планеті. Ми — господарі, які бажають, щоб світло тепла і спокою було у вікні кожної оселі. Слава Україні!»

The Hardkiss

«Маяк»

Назва пісні актуальна в усіх сенсах. Світло переможе темряву, навіть якщо ворог робить усе для того, щоби воно зникло в Україні. До речі, цієї осені JS зустрівся із фронтвумен гурту Юлією Саніною у Нью-Йорку, щоби підтримати українських дизайнерів та поговорити про майбутній тур Північною Америкою.

Джамала

EP «Поклик»

Напередодні виходу EP «Поклик» JS поговорив із Джамалою про емоційні гойдалки, участь у польських «Танцях із зірками» та подальші плани.

Макс Барських & ETOLUBOV

«Римую» 

Саундтрек людяності та теплих почуттів, які не в змозі загасити навіть війна. Із закуліссям дуетної композиції «Римую» ознайомилися під час розмови з Максом Барських та ETOLUBOV про життя, кохання та зйомки на відстані.

Michelle Andrade & Sofia Shanti

«Мою любов» 

Поп-співачки Michelle Andrade та Sofia Shanti об’єдналися у чуттєвому реміксі на пісню «Мою любов». Оригінальний трек Софія випустила ще у травні. Це роздуми дівчини, яка переживає любовну драму та перетворює свої переживання на потужний маніфест. Заспівавши «Мою любов» у дуеті, виконавиці додали до пісні нових сенсів і створили композицію в концепції girl power.

KADNAY

«Станемо тишею»

«Слухайте, не зупиняйтеся. Нехай надихає», — закликали музиканти в соцмережах.

Remez

«Марічка»

Військовослужбовець ЗСУ Remez презентує свій дебютний максісингл «1» та кліп «Марічка».
«Коли ми ще стояли в Києві, здається, це було в березні, я зрозумів, що маю вільний час між чергуваннями на блокпостах. Без музики вже було складно.

Тож я запитав дозвіл у командира роти на те, щоби привести інструменти та в окремій кімнаті займатися музикою.

Він добродушно погодився, але попросив написати гімн роти. Спочатку я записав демо на ноуті, а з часом дістався до студії. Після того як отримав поранення і повернувся до Києва, після лікування одразу почав працювати над піснями. Єдине, за що я отримав невеличкий прочухан від нашого медика, — це те, що в пісні суто про чоловіків і не дуже згадується про військових дівчат», — пригадує Remez.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: