Пологи в Монако: Санта Дімопулос поділилася досвідом
Дійсно корисна інформація для майбутніх мам!
Д

ілитися найдрібнішими подробицями та найціннішими моментами життя у соцмережах стає дедалі більшим трендом. Свого часу про етапи власної вагітності детально звітувала в Інстаграмі телеведуча Регіна Тодоренко. Не відставала від неї й засновниця компанії Wellnessbar Санта Дімопулос, розповідаючи чисельним фоловерам про очікування другої дитини та публікуючи світлини.

Дочка Санти та Ігоря Кучеренка з’явилася на світ 14 вересня. Пологи, як і останні тижні вагітності, проходили в Монако. Світська мама детально розповіла про свій досвід, озвучивши усі переваги, нюанси та ціни на послуги. Дійсно корисна інформація для дівчат при надії й тих, хто планує вагітність!

«Багато хто з вас запитує про лікарів, ціни, умови тощо. Спочатку ми розглядали варіант Маямі, але він відпав, щойно ми зрозуміли, що мій чоловік не зможе весь час знаходитися там, йому потрібно бувати у Києві по роботі. Ми досить довго шукали гідний будинок на 3,5 місяці й знайшли у Босолей, що в 5 хвилинах їзди від шпиталю принцеси Грейс.
Оскільки я боялася стрімких пологів, мій вибір був очевидним. У Ніцці (клініка «Ленваль») та Монако народжували багато моїх подруг й абсолютна більшість задоволені своїм вибором. Я зробила серйозний research. Опитувала всіх знайомих, читала французькі форуми, відвідала близько шістьох лікарів», – розповідає Санта про підготування.

У Ніцці та Монако народжували багато моїх подруг й абсолютна більшість задоволені своїм вибором.

«Чому саме це місце? По-перше, лікарі. Мені потрібен був суперпрофесіонал. Коли я зустрілася з головним лікарем шпиталю, зрозуміла, що народжувати буду в нього. Дуже спокійний, упевнений і досвідчений. По-друге, погода, море, повітря, їжа, атмосфера. Я дуже хотіла відірватися від повсякденних справ і рутини, щоб повністю присвятити себе дитині й отримати задоволення від цього періоду», – додає Дімопулос й озвучує ціни на послуги:

– лікар €4000
– анестезіолог €2000 (можна і дешевше, але Санта заздалегідь закріпила за собою саме цього фахівця)
– лікарня €2700 (одиночна палата)
– УЗД близько €200
– аналізи €100 кожний.

«Я щаслива, що прийняла рішення народжувати в Монако. Я вдячна своєму лікарю (Бруно Карбон – головний лікар акушерства і гінекології шпиталю принцеси Грейс) за те, що він суперпрофесіонал своєї справи, і цей день вийшов незабутнім у найкращому сенсі цього слова», – зазначає Санта. Також детально розповідає про сам процес пологів, які в неї дещо затримувалися.

«Пологи ніяк не починалися, а батьки (тобто ми з чоловіком) вже почали переживати. У цей день ми пішли на пляж,  я вже відчувала, що тягне низ живота, і була впевнена, що це тренувальні перейми. До 17:00 ми поїхали до лікаря на перевірку (15 вересня домовилися викликати пологи), підключили мене до монітора і спостерігали мої дедалі частіші схватки. Чи то малятко злякалося стимуляції, а, може, я понервувала трохи, але процес пішов. Лікар відправив додому збиратися, сказав, що побачимося дуже скоро. Так і сталося. Я прийняла душ, переодяглася і ми поїхали в пологовий будинок», – згадує Санта.

«З розкриттям у 2 ссантиметра мене одразу ж поклали в родову. Я терпіла схватки ще півгодини, після чого з круглими очима шепотіла – коліть! Епідуральної анестезії я боялася майже, як пологів. Але все пройшло відмінно! Ніякого болю, лише трохи неприємно. Мені в руки дали «чарівний пульт», натискаючи на кнопку якого я могла сама собі додавати анестезію, якщо відчувала потребу. Я навіть встигла поспати, акушерка заходила кожні 30-40 хвилин і перевіряла розкриття», – згадує вона.

«Навколо повний спокій: медитативна музика, приглушене світло, ніякої суєти. На розкритті 10 см покликали лікаря.
Чоловік весь час був зі мною, жартував, вмикав музику (народжувала під спів птахів і шум водоспаду), підтримував як міг. Самих схваток я не відчувала, тільки відчувала, що живіт твердішає. Зате все було видно на моніторі. Лікар казав, коли потрібно тужитися і з якою інтенсивністю. Народила я мою дівчинку за 15 хвилин 4.160 без єдиного розриву».

Мені в руки дали «чарівний пульт», натискаючи на кнопку якого я могла сама собі додавати анестезію, якщо відчувала потребу.

«Витягнувши дівчинку, її відразу поклали мені на груди. Лікар почекав, поки відпульсувала пуповина (хвилин 20), і тільки потім він дозволив чоловікові обрізати її. Так ми лежали півтори години. Неможливо описати словами ці відчуття, це – космос. Весь світ перестав існувати, крім нас. Тільки після цього її зважили, виміряли і відразу відвезли нас в палату.
До речі, я одразу встала і пішла! Це з приводу якості епідуральної анастезії. Загалом все пройшло краще, ніж я могла собі уявити. Цей день я запам’ятаю як справжнісіньке диво і абсолютне щастя», – зізнається Санта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: