Про це знаєш тільки ти: прозорі капи-елайнери замість звичних брекетів
Правильний прикус — це не лише рівні зуби, але і здоров’я.
«

Ні за що у світі не поставлю брекети! Ти ж знаєш, я постійно у центрі уваги», — казала моя пацієнтка. На що отримала відповідь: «Це не проблема! Для нас немає нічого неможливого. Пропоную прозорі капи Invisalign — гарно та непомітно. Про це знатимуть лише ти та твій лікар».

Думаю, багато хто знайомий з такою ситуацією: проблема з неправильним прикусом є, а брекети носити вже не хочеться, щоб не псувати зовнішній вигляд. І тут ідеальним рішенням стають прозорі капи-елайнери! Так називають прозорі змінні капи, які використовуються при виправленні прикусу. Вони виробляються з гіпоалергенного спеціального медичного пластикового полімеру — абсолютно безпечного матеріалу для здоров’я.

У чому перевага елайнерів?

Ви побачите зміни вже після першого комплекту кап. Елайнери дуже легкі, тому до них зовсім не складно звикнути. Вони комфортні та не заважають вашому звичному способу життя. Мало того, не травмують порожнину рота.

Елайнери не псують зубну емаль пластинками, як брекети, — є лише замки з біосумісного пластику, які м’якше впливають на емаль, їх потрібно набагато менше і не на кожен зуб. Капи можна використовувати в будь-якому віці — як у дорослому, так і до зміни молочного прикусу на постійний. Це завжди особистий підхід. Ви носите капи, які підходять лише вам та виготовлені з урахуванням ваших особливостей.

Упродовж усього лікування вас консультує лікар-ортодонт, який у разі потреби коригує лікування та слідкує за всіма змінами. Економія часу — з нашим ритмом життя це важливо! Не потрібно часто відвідувати лікаря, як у випадку із брекет-системою. Ви можете їх знімати під час їжі та під час чищення зубів та легко підтримувати гігієну порожнини рота. Але варто пам’ятати, що в середньому капи необхідно носити не менше 20-22 годин на добу.

Які проблеми можуть вирішити елайнери?

• Діастреми та треми між зубами. Вони не лише мають не дуже гарний вигляд, а й суттєво підвищують ризик розвитку захворювань періодонту та ясен.

• Скупчене положення зубів, коли зуби змішуються, заходять один за другий.

• Мезіальний прикус, коли нижня щелепа злегка виступає вперед, це завжди видно підборіддя такої людини трохи видається.

• Глибокий прикус, коли верхні різці трохи перекривають нижню щелепу.

• Перехресний прикус — одні верхні зуби закривають нижній ряд, інші, навпаки, заходять під нього. Зазвичай у разі верхні і нижні різці сильно скупчуются. Але якщо аномалії серйозніші, тоді капи можуть допомогти. Доведеться носити брекети.

Чому в Jazz Dent Clinic ми рекомендуємо нашим пацієнтам систему Invisalign?

Здоров’я пацієнта для нас завжди на першому місці, тому ми працюємо тільки з перевіреними системами і підтвердження цьому Invisalign — це надійна гарантія бездоганного результату.

Ви можете бути впевнені у точності виготовлення кап. Зліпки або тривимірний скан щелеп пацієнта ми відсилаємо в центр виготовлення елайнерів, що розташований у США. Готові елайнери відправляються до нас. Ми запрошуємо пацієнта до клініки, і лікар фіксує капи в порожнині рота.

Обов’язково допомагаємо з адаптацією — вчимо їх знімати та надівати. Інші комплекти віддаємо пацієнту. Елайнери змінюються раз на два тижні. А на огляд до лікаря варто приходити раз на місяць для відстеження динаміки.

Система розроблена до дрібниць: зручна в роботі для лікаря-ортодонта та зрозуміла пацієнтові. При установці Invisalign ми завжди знаємо, що отримаємо наприкінці лікування — чудову усмішку, яка даруватиме радість щодня!

Елайнери Invisalign сертифіковані у всьому світі. А це означає, що у разі потреби, перебуваючи за кордоном, ви зможете знайти клініку, яка працює з цією системою. Кожному елайнеру надають форму з урахуванням ваших ясен, а це комфорт при носінні та естетичність. Наприклад, є спеціальний вбудований індикатор, який допомагає дотримуватись режиму носіння елайнерів та плану лікування. Якщо ви живете в режимі нон-стоп, це дуже корисна річ.

Який ваш перший крок на шляху до усмішки?

Консультація лікаря ортодонта. Саме він займається виправленням прикусу і підбирає систему, окрім того, він супроводжуватиме процес лікування. У випадку, якщо ви зупиняєтеся на системі Invisalign, лікар-ортодонт повинен мати відповідну сертифікацію.

Важливий етап — це діагностика
• Стоматолог знімає зліпок із щелепи пацієнта.

• Сканує зліпок або використовує інтраоральний сканер і отримує скан.

• Вносить скан у спеціальну комп’ютерну програму та планує лікування. Ви зможете побачити, як зуби поступово зрушуватимуться, а також — яке положення займуть у результаті лікування.

• Далі створюється серія 3D-моделей майбутніх елайнерів.

• За роздруківками формуються самі елайнери — прозорі капи, які носитимете.

• Потім виготовляється індивідуальний набір на верхню та нижню щелепи. Кожна наступна капа відрізняється від попередньої конфігурації, яка м’яко і поступово пересуває зуби доти, поки вони не займуть правильне положення.

Моя рекомендація — перед початком лікування зробити повну санацію порожнини рота та професійну гігієну.

Закріплення результату

Після лікування за допомогою елайнерів обов’язково ставляться ретейнери — знімний або фіксований ортодонтичний апарат. Ретейнери фіксують зубний ряд, запобігаючи зміщенню.

Не ігноруйте вирішення проблеми з неправильним прикусом. У іншому разі є ризик зіткнутися з різними ускладненнями — порушенням дихання та дикції. Не кажучи вже про те, що вам не зможуть поставити керамічні вініри або люмініри. Правильний прикус — це не лише гарні рівні зуби, але і здоров’я!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: