Прощання з королевою: діамантові прикраси Кейт Міддлтон і принцеси Шарлоти
З чуттєвим сенсом на шану Її величності.

Учора Великобританія прощалася з королевою Єлизаветою II. Нація висловлювала підтримку членам родини та з особливою увагою спостерігала за молодим поколінням — принцом Джорджем і принцесою Шарлотою, які, попри вік, також були присутні на церемонії.

Принцеса Шарлота

Кейт Міддлтон прибула до абатства в компанії принца Джорджа і принцеси Шарлоти

Принцеса Вельська раніше розповіла, що Джордж єдиний із її дітей, хто дійсно повністю розуміє смерть своєї прабабусі, і що він тільки зараз починає усвідомлювати важливість Єлизавети II у британському суспільстві.

Увага була прикута і до гардероба членів королівської родини. Ювелірного зокрема. Не лише у прикрасах Кейт Міддлтон і Меган Маркл (коштовності з перлами — подарунки королеви), але й у брошці Шарлоти є посилання до прабабусі. Прикраса уособлює головну спільну пристать Її величності і 7-річної дівчини — кінний спорт.

Брошку подарувала принцесі сама королева Єлизавета II.

Це був перший раз, коли Шарлотта носила подібну прикрасу. Крім того, принцеса вперше була в капелюшку, звичному для принцес на подібних офіційних заходах. Відомо, що покійна королева також використовувала свою колекцію брошок і королівських коштовностей у сентиментальних цілях, або як дипломатичний жест під час подорожей за кордон.

Чокер із перлами який наділа Кейт — особливий подарунок виготовлений урядом Японії у 80-х роках за замовленням спеціально для Єлизавети II. Опісля чокер перейшов у спадок леді Ді, а нині цю прикраса була передана Кейт. Чокер принцеса Вельська наділа і на похорон принца Філіпа в минулому році.

Британці також оцінили family look мами і доньки.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: