Сергій Притула балотується до парламенту: «Готовий поставити свою репутацію»
У складі партії «Голос» Святослава Вакарчука.
П

ро свої наміри приєднатися до новоствореної партії «Голос» Святослава Вакарчука сьогодні зранку заявив телеведучий, актор та шоумен Сергій Притула. «Виходити з власної зони комфорту — це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям. І, маючи певний кредит довіри від вас, я думаю, що я можу на це наважитись», — оголосив він у 3-хвилинному відео.

Рубікон перейдено!

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Freitag, 7. Juni 2019

 

Я вперше за майже 38 років готовий поставити свою репутацію на шальки терезів!

«Головна мотивація — це команда, з якою я іду на ці парламентські вибори. В списку партії «Голос» ви не знайдете колишніх народних депутатів, ви не побачите там людей, які збираються лобіювати інтереси якихось олігархів чи фінансово промислових груп», — запевнив він.

Святослав Вакарчук, Сергій Притула

«Зате там знайшлося місце для волонтерів, громадськіх діячів, добровольців, кадрових офіцерів. Я вперше за майже 38 років готовий поставити свою репутацію на шальки терезів. З цією командою я впевнений». Він акцентував увагу на тому, що займатиме 30-е місце у списку та не входить у першу десятку: «Я — не весільний генерал у цьому списку».

Нагадаємо, що 16 травня фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив про створення власної політичної партії «Голос», а трохи пізніше про свої політичні амбіції заявила й співачка Оля Полякова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: