Деталі нової документальної стрічки про життя Єлизавети II
Доля королеви, жінки, матері.

Цієї весни фани королівської сім’ї Великобританії дізналися багато чого цікавого. Спочатку гучне інтерв’ю герцогів Сассекських про «полон» і суїцидальні думки Меган, а тепер — документальна стрічка Queen Elizabeth: Love, Honour and Crown про життя королеви, причому не лише як першої жінки держави, але й як матері та дружини.

Королева і новонароджений принц Чарльз, 1948

Стрічка розповість про її стосунки з сестрою, принцесою Маргарет, які були доволі непростими, а також про шлюб із принцом Філіпом і відносини з синами.

Експерти стрічки зазначають, що королева часто була засмучена поведінкою первістка принца Чарльза, його ставленням до обов’язків і родини. Погіршували  їхні відносини і тривалі романтичні стосунки Чарльза з Каміллою.

Королева і маленький принц Чарльз, 1949

Королева не розуміла Чарльза, його вчинків та дій. І була більше прив’язана до принца Ендрю. Подібна думка, нагадаємо, була й у творців серіалу «Корона».

З принцом Ендрю

Найбільше королева наразі стурбована долею онука, принца Гаррі. Як запевняють інсайдери, їй дуже сумно бачити наслідки його швидкого від’їзду до США та «розриву» відносин з родиною.

У 2017 році ніхто з родини й уявити не міг, що Меган Маркл так докорінно змінить устрій родини.

Королева на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл, 2018

Тим часом стало відомо, що публічне святкування на честь 95-го дня народження королеви скасовано.

«Враховуючи пандемію, Trooping the Colour, який традиційно відбувається на початку літа, цього року офіційно відмінено», — йдеться в повідомленні прес-служби палацу.

З принцом Чарльзом, 2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: