«Свіжий погляд на улюблений «Секс у великому місті»: опініон-лідери про нову книгу Ірени Карпи
Ми вже знаємо, що ви читатимете у цей уїкенд!
П

оки Ірена Карпа мандрує Україною, презентуючи свою нову книгу «Добрі новини з Аральського моря» у різних містах, ми збираємо перші думки та враження опініон-лідерів про роман. 

Щоправда, не всі ще встигли прочитати книгу. Так, наприклад, Ольга Слонь, Христина Бобкова, Валерія Гузема та інші гості гучної вечірки-презентації у готелі InterContinental Kiev щойно почали, так само як і Остап Ступка, якого ми помітили на автограф-сесії письменниці у межах Книжкового Арсеналу. Але вже є перші відгуки, якими ми поспішаємо поділитися з вами!

Ірена Карпа

„Тривоги й радощі головних героїнь мені дуже знайомі! “
Катерина Осадча
телеведуча

«Ця книжка – віртуальна подорож до мого улюбленого Парижа: тут оживають його симпатичні вулички, тут відчуваєш гамір на терасах кав’ярень, але з кожною сторінкою заглиблюєшся не в ошатно-туристичне, а в інсайдерське місто – в таке, в якому я жила в юності… Тривоги й радощі головних героїнь мені дуже знайомі!» – ділиться телеведуча Катерина Осадча.

Ірена Карпа та Катерина Осадча

„Люблю, коли з першого рядка можна повністю поринути в книгу. “
Ната Жижченко
співачка, лідерка гурту ONUKA

«Люблю, коли з першого рядка можна повністю поринути в книгу. Відволіктися від усього, що набридає й напрягає, опинитися в іншому місці й місті, зокрема, насолодитися атмосферою, відчути його на смак, на дотик, на дух… В кожній з героїнь я впізнавала саму Ірену… і частково саму себе. Незважаючи на новий щабель написання, все ж таки можна впізнати і фірмовий «почерк» авторки: сучасно і ретроградно, повсякденно і водночас святково, і так, на злобу дня!» – каже Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA.

Ірена Карпа та Остап Ступка

„Для нас це свіжий погляд на улюблений «Секс у великому місті», але з українською душею та паризьким присмаком, а на додаток – ще й з детективною складовою. “
Анна Ганопольська
керуючий партнер JetSetter.ua

«Для нас це свіжий погляд на улюблений «Секс у великому місті», але з українською душею та паризьким присмаком, а на додаток – ще й з детективною складовою. Обожнюємо такі закручені історії, основані на реальних подіях. Ми щасливі підтримати новий роман Ірени Карпи і бути серед перших його читачів», — поділилася враженнями Анна Ганопольська, керуючий партнер JetSetter.ua.

Христина Бобкова та Ірена Карпа

„Взагалі це роман про кожну українку, навіть – про кожну жінку. “
Ольга Котрус
письменниця

«Чотири жінки. Чотири характери. Чотири життя. У кожної – своє персональне пекло і крила, якими вона намагається з нього вибратися… На тлі Парижа… Взагалі це роман про кожну українку, навіть – про кожну жінку. Надзвичайно потрібна нам книжка саме сьогодні, адже вона дає дуже широкий погляд на роль жінки в сучасному світі, на її клопоти, тривоги, потреби і бажання», – висловлює свою думку письменниця Ольга Котрус.

Ольга Слонь

віце-прем’єр міністр України Павло Розенко та Олена-Христина Лебідь

Світлана Бевза, Максим Некрасов

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: