«Це руйнівна сила»: герцоги Сассекські про спілкування в онлайні
Про дезінформацію в мережах та інші недоліки віртуального життя.
Г

ерцоги Сассекські є активними соціальними лідерами та ідеологами! Користуючись власною популярністю та впливом вони, не полишаючи мрію зробити світ кращим, просувають ідеї які ім близьки. 

Так, на публічній дискусії в межах проєкту TIME 100 Talks пара вкотре поспілкувалася на тему соціальних мереж та тих наслідків, які вони несуть користувачам в офлайн-житті.

 

 

Подружжя впевнено, що інтернет-спілкування має вестися в позитивному ключі і бути безпечним, адже в онлайн просторі не місце для негативу. «Те, що відбувається онлайн, дуже сильно впливає на наше життя в офлайні», — впевнені герцоги. 

«Хочемо переконати молоде покоління слухати справжніх експертів, які пояснюють як саме цифровий світ впливає на наше звичайне життя. Існує певна сила публічної ненависті та дезінформації».

 

Нагадаємо, що в суді Лондона тривають слухання у справі герцогів Сассекських проти британських таблоїдів. Відомо, що ані принц Гаррі, ані його дружина Меган не мають наміру замовчувати наслідки усіх тих руйнівних статей, які викликали у (на той момент вагітної) герцогині емоційний розлад та зашкодили її ментальному здоров’ю.

«На жаль, моя дружина стала однією із жертв британської преси, яка давно веде кампанії проти людей, не замислюючись про наслідки. Я не можу описати, наскільки це було боляче», — заявив тоді герцог, додавши, що більше не буде «мовчазним свідком її страждань».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: