«Я Мойсей», наруга над Grammy, 100 твітів за годину та інші дивацтва Кан‘є Веста
Фани закликають репера схаменутися!
О

станнім часом Кан‘є Вест дивує частіше звичайного! І не лише своїми заявами про аборти, президенство та материнство дружини Кім, але й постами в мережі. За годину чи дві він може опублікувати понад 100 твітів. Тематика, як і зображення, — дуже різні.

Минулого місяця артист заявив про намір розробити християнський TikTok, а зараз знов згадав про своє релігійне покликання та назвав себе новим Мойсеєм та зажадав від Дрейка пояснень, з якого приводу, щоправда, не написав. До того ж репер опублікував 114 фото скрінів контракту з компанією Universal та назвав сучасне співробітництво з відомими лейбами «рабством».

Але і це ще не все, адже кілька годин тому Вест опублікував відео з туалету! Він зняв досить інтимну справу за участю золотої статуетки музичної премії «Греммі».

«Повірте мені, я не зупинюся», — написав він. А користувачі в мережі впевнені, що дивацтва продовжуватимуться. 

У коментарях одні благають його зупинитися, інші ж співчувають Кім. Тим часом Twitter «відреагував» на «дивну» поведінку Веста і заблокував йому доступ до сторінки на добу.

Нагадаємо, що місяць тому, після того, як Кан’є назвав свою тещу Кріс Дженнер «прихильницею білої раси» та «Кріс Чен Ином», сама Кім врешті-решт прокоментувала ситуацію й наголосила, що Вест має проблеми з психічним здоров’ям.

«Як багато хто з вас знає, у Кан’є біполярний розлад.

Він добра, але дуже складна людина. Його слова не завжди співпадають з його намірами.

Неймовірно важко та боляче його розуміти. Я ніколи не говорила публічно про те, як це впливає на нас, адже захищаю право на особисте життя. Проте сьогодні мені здається, що я повинна висловитися».

Тоді Кім запевнила про наміри усе подолати та попросила в громадськості розуміння і співчуття.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: