Королева Єлизавета II відсвяткувала 93-ій день народження
Та отримала миле повідомлення в Instagram.
В

чора свій день народження святкувала не лише Надя Дорофєєва, але й королева Великобританії. Своє 93-річчя Єлизавета II провела у Віндзорі, де відбулась служба на честь Великодня. Негласним дрес-кодом став блакитний, а серед присутніх найближчі члени родини — принц Чарльз, принц Вільям з Кейт Міддлтон, онука Зара Тіндал з чоловіком, принцеси Беатріс та Євгенія, принцеса Анна, а також принц Гаррі.

Королева Єлизавета II

Цього разу він був без Меган Маркл, адже вона зараз знаходиться на останніх тижнях вагітності. Компанію принцу склади Отем та Пітер Філіпси. Незважаючи на відсутність, герцогиня Сассекська встигла привітати королеву з днем народження в мережі. Миле привітання разом з Гаррі вона опублікувала в офіційному Instagram родини: «З днем народження, Ваше Величносте, бабуся! Бажаємо вам найщасливішого дня. Гаррі та Меган».

До привітання був доданий емодзі — яскрава рожева повітряна кулька. Як впевнені фани, Instagram Меган веде власноруч. Щодо великого свята на честь королеви, то за традицією воно відбудеться влітку, з парадом та салютом.

Королева Єлизавета II

Королева Єлизавета II

Королева Єлизавета II

Принц Вільям з Кейт Міддлтон

Принц Вільям з Кейт Міддлтон

Принц Гаррі, Отем та Пітер Філіпс

Принц Гаррі

Принцеса Анна з чоловіком

Зара Тіндал з чоловіком

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: