Які 2 бренди представлять колекції під час Copenhagen Fashion Week
Це стане другою подією UFW International Season FW23–24.

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства у сезоні FW23–24. На Copenhagen International Fashion Fair (1–3 лютого) у межах партнерства UFW x CPHFW представлять українські бренди T.Mosca та RDNT. Це стане другою подією UFW International Season FW23–24.

T.Mosca

«CPHFW підтримує Україну та сподівається продовжити налагоджувати міцніші стосунки між обома організаціями, щоб підтримати галузь у подальшому зростанні та процвітанні під час кризи», — коментує організаційний комітет Copenhagen Fashion Week.

Copenhagen International Fashion Fair є однією з найдинамічніших та інноваційних платформ продажу в Європі й найстаршою виставкою у Північній Європі. За останнє десятиліття CIFF став важливою платформою для міжнародної індустрії моди. CIFF виріс із регіональної торговельної виставки в міжнародний центр моди, місце презентації перспективних брендів галузі. У межах партнерства UFW x CPHFW x CIFF цього сезону свої колекції на виставці представлять українські бренди T.Mosca та RDNT.

RDNT

Також український бренд TG Botanical як фіналіст Zalando Sustainability Award покаже нову колекцію в офіційному розкладі Copenhagen Fashion Week.

TG Botanical

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: