Балійські пригоди: TAYANNA про духовне очищення, здійсненя мрії та колоритні розваги
Та ексклюзивний фотозвіт співачки для JS.

Інколи хочеться втекти від метушні великого міста. Саме так зробила TAYANNA, аби повернутися до роботи з новими силами. Співачка поділилася з JS ексклюзивними світлинами та розповіла про свій досвід острівного життя.

Мрія, відкладена «на потім»

Для мене Балі завжди був мрією, відкладеною «на потім». Я дуже хотіла туди потрапити останні роки три, але завжди у пріоритеті була робота і сім’я — якось не вдавалося вирватися. Але інтуїтивно я відчувала, що обов’язково там побуваю, просто всьому свій час.

Так і сталося: я вже й забула про це, як мені раптом подарували квитки — і я зрозуміла, що вже дуже скоро опинюся в місці, яке приходило до мене у снах. Це, до речі, не жарт: з різною періодичністю мені снилося, що я — мешканка острова і живу зовсім іншим життям, ніж зазвичай. Можливо, тому я швидко адаптувалася до того, що відбувається на Балі.

Особливості клімату

Перше, на що звертають увагу, тут дуже вологий клімат. Він незвичний для людей із європейських широт. Моє ж тіло перелаштувалося відразу. Я не використовую жодної косметики для догляду, настільки мені все підходить.

Навіть подумала, що в якомусь із минулих життів уже тут жила.

Перед поїздкою не читала жодних гайдів: коли опинилася на місці, розуміння, як тут жити і що робити, прийшло саме по собі. Тіло і розум ніби підказують мені порядок дій. Я інтуїтивно перейшла на режим харчування, у якому багато тутешніх фруктів.

Без будь-яких карт і підказок, просто гуляючи і досліджуючи місцевість, ми знайшли місця, де ці фрукти можна купити у місцевих жителів за неймовірно дешевими цінами — у рази доступніше, ніж там, де зазвичай скупчуються туристи.

Нове місце — новий режим

Сам собою склався і мій режим дня на Балі. Прокидаюся дуже рано, відчуваючи енергію світанкового сонця. Легкі прийоми смачної і простої їжі, де переважають фрукти, чергую з обов’язковими прогулянками по мальовничих місцях.

Це дуже приємне відчуття, коли «втрачаєш себе на карті» і просто йдеш кудись із натхненням, без навігатора і підказок, щоб натрапити, наприклад, на маленький красивий храм десь у заростях.

Усередині храму прохолода, тиша та спокій. А через те, що інтернету тут майже немає, зникає метушливість і постійний поспіх. Починаєш краще чути себе.

Активності на Балі

Ще одна особливість мого відпочинку тут — це рух. Ми не зупиняємося в одному місці надовго, постійно переміщаємося. А свої традиційні тренування в спортзалі і гантелі я замінила іншими фізичними активностями. Щодня практикую дихальні вправи. Відкрила для себе дайвінг.

Ми піднімаємося на вершини і скелі, звідки відкриваються просто неймовірні краєвиди. Дуже цікаво і те, як проводять свій час та вечори місцеві жителі: ми за цим із задоволенням спостерігаємо та іноді приєднуємося, тут дуже відкриті та доброзичливі люди, які нас із радістю приймають.

Так, наприклад, мені вдалося побувати з іншими балійками у їхній лазні та отримати колосальний заряд жіночої енергії.

Чим довше, тим краще

Загалом я тут відчуваю себе неймовірно чистою і свіжою, не тільки фізично, а й духовно. Моя свідомість неначе повернулася з великого прання, зник стрес від попередніх місяців, перестала відчувати якусь напругу, що неминуче виникає, коли постійно живеш і працюєш у місті.

Тому я всім рекомендую відпочинок на Балі — і чим довше, тим краще.

Щоб відчути острівні ритми та подивитися на всі неймовірні краєвиди, вам точно не вистачить тижня, беріть відразу три-чотири (усміхається).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: