Меган Маркл може стати постійним колумністом Vogue
Перший номер очікується вже у вересні!
П

ро те, що Меган Маркл, можливо, приєднається до команди британського Vogue на чолі з головним редактором Едвардом Еннінфулом, стало відомо на початку червня. Як запевняли тоді ЗМІ, у планах Меган одразу після декретної відпустки — поїздка до Африки, а також виконання обов’язків запрошеного редактора глянцю. Припускалося навіть і те, що герцогиня залучить до роботи зіркових колумністів та й сама дасть декілька важливих рекомендацій — номінальна участь її точно не вдоволить.

Проте, як стало відомо нещодавно, не виключено, що співпраця стане постійною, а Меган матиме власну щомісячну авторську колонку! Як запевняють інсайдери, статті герцогині будуть публікуватися як у британському, так і в американському виданнях, а ось писатиме Маркл про захист прав жінок. Герцогиня не відволікатиме читачів від важливих тем ні дебютною обкладинкою із власним зображенням, ні сімейною зйомкою з принцом Гаррі та малюком Арчі у Фрогморі.

Статті не матимуть ніякого стосунку ні до сина, ні до сім’ї!

«Статті не матимуть ніякого стосунку ні до сина, ні до сім’ї, ні до сімейного життя. Йдеться виключно про освіту жінок, розширення їхніх прав і можливостей», — запевнив інсайдер. У команді Маркл працює фотограф Енні Лейбовіц, а надихає близька подруга Амаль Клуні, яка теж відома своїми благочинними проектами та порадила герцогині використати журнал як платформу для соціальних проектів. Анна Вінтур у захваті від Меган та постійно публічно висловлює їй свою підтримку, тож усе можливо!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: