Переможний плейлист: You crying від NK та колаборація із Джоном Леджендом від Міки Ньютон
Слухаємо, підтримуємо Україну та допомагаємо ЗСУ.

NK, MO3GI GROUP, Mika Newton діють — музична оборона гідно тримає свій фронт. Слухайте черговий переможний плейлист від JS та підтримуйте Україну.

NK

You crying

Нещодавно NK виступила із сильною промовою про мир і свободу на премії Latin American Music Awards, а сьогодні співачка звертається до світу з новою піснею You crying, щоб закликати людей не замовчувати жорстокість в Україні.

«Україна ніколи не здасться. Вона продовжує боротися за незалежність і щастя своєї нації. І цей подвиг бачить вся планета.

Хочеться, щоб якомога більше людей знали про нашу силу та відвагу в боротьбі за свободу. Нам важливо, аби війна в Україні, яка є справжнім геноцидом українського народу, не перетворилася у тишу.

Адже тільки-но жорстокість стане чимось «звичним» і породить мовчання, будуть чутними розбиті серця мільйонів мирних жителів.

Світова підтримка неоціненна. Та дуже хочеться, щоб її сила стала сильнішою за агресію, яка знищує Україну.

Ми не здаємося і просимо не здаватися міжнародну спільноту. Добро завжди перемагає. А добрих сердець значно більше за ту кількість агресорів, які чинять зло на наших землях. За нами перемога», — слова артистки, з якими JS цілковито погоджується.

MO3GI GROUP

BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE

MO3GI GROUP залучає YouTube-аудиторію артистів допомагати українцям і перетворює перегляди на кошти, необхідні на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали під час війни.

Таким чином компанія не просить надсилати гроші, а збирає їх шляхом рекламних надходжень від переглядів кліпів виконавців DOROFEEVA, MOЗGI, Michelle Andrade, «Время и Стекло», ПТП. У такий спосіб кожен допомагає собі, забезпечуючи хороший настрій для збереження ментального здоров’я, а також сприяє Україні.

На обкладинці кожного відео артистів компанія розмістила позначку, що закликатиме дивитися кліп. Частину коштів від монетизації контенту спрямують до фонду Soborna Ukraine, який створено з метою запобігання гуманітарній катастрофі в Україні.

«Зараз бачимо нашу місію в підтримці та популяризації української музики та культури. Ми створили цю ініціативу, щоб показати, що музика під час війни не тільки підтримує бойовий дух та настрій, але й може бути важливим інструментом допомоги країні.

Ми скооперувалися з фондом Soborna Ukraine, адже довіряємо його засновникам — найпотужнішій бізнес-спільноті CEO Club Ukraine, до складу членів якого я належу вже декілька років. Сподіваюся, що до цього важливого починання приєднається шоубізнесова спільнота та колеги-артисти, і разом ми ще голосніше BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE», — розповіла Ірина Горова, CEO MOЗGI GROUP.

Mika Newton

«ВІЛЬНІ»

«ВІЛЬНІ» — пісня та відеоробота Mika Newton, які перервали багаторічне творче мовчання. До слова, співачка стала першою вітчизняною артисткою, яка виступила на церемонії нагородження Grammy-2022, де українська раніше не звучала.

«Оригінальну версію пісні «ВІЛЬНІ» написав Джон Ледженд, і для мене була велика честь заспівати її на Grammy. Енергія на сцені була неймовірна.

Вдячна Джону та продюсерам за те, що вони привернули увагу до України. Вся Арена аплодувала нам стоячи кілька хвилин.

Ця колаборація відбулася в останню хвилину. На мене вийшла компанія, яка шукала українську співачку для проєкту, що тримався в секреті. Я відправила свій матеріал і мене запросили на студію. Над українською версією пісні я працювала лише пів дня, з перекладом тексту мені допомогли подруги Ніка Коверіна і Марина Скоморохова», — розповіла про нову роботу Mika Newton.

Принципово важливим для співачки було те, щоб відео на пісню монтувала та людина, яка зараз все це переживає в Україні. Міка знайшла талановитого хлопця із Сарн — Богдана Крушельницького, якому 18 років.

Зараз триває благодійний тур Америкою, під час якого співачка виступає разом з іншими українськими артистами. Уже відбулися концерти в Сан-Франциско та Сіетлі, на черзі Маямі, Лос-Анджелес та інші міста. Додамо, що Mika веде ці заходів разом із Дмитром Ступкою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: