Royal delete: зміни на сайті в розділі про герцогів Сасекських та принца Ендрю
Перші кроки до повного видалення їхніх сторінок?

2020 рік ознаменував численні зміни в королівський родині Великобританії. Гучний «Мегзіт» герцогів Сассекських і секс-скандал навколо мільярдера Джеффрі Епштейна та принца Ендрю досі не забуті й активно обговорюються в суспільстві. 

Всі троє вже склали повноваження старших членів родини, а тепер з офіційного сайту родини були видалені посилання на їхні акаунти в Instagram.

Королева та принц Ендрю

Хоча їх вже не згадують, тріо все ще технічно активне в мережі. Принц Гаррі та Меган Маркл мають спільний акаунт @sussexroyal, а герцог Йоркський — сторінку @hrhthedukeofyork. 

Цікаво, що частина інформації про благодійні проєкти Меган Маркл зникла з сайту ще до цього видалення. Як пишуть фани в мережі: «у Сассекських точно немає шляху назад».

Шанувальники Сассекських не здивовані цією новиною, але той факт, що королівська родина видалила цю інформацію з офіційного веб-сайту, говорить про складне майбутнє цих відносин.

Щодо принца Ендрю, то Єлизавета II «не буде переглядати його обмежувальні заходи». Як повідомляють інсайдери, Ендрю був дуже засмучений таким несподіваним кроком матері, адже очікував на протилежне і не передбачав такої категоричності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: