Так швидко? Як принц Ендрю врегулював секс-скандал
Схема доволі відома, проте купити нову репутацію точно не вдасться.

Королева і принц Ендрю

Схоже, гучна скандальна історія принца Ендрю незабаром зазнає завершення і принизливого дводенного допиту не буде точно. Як повідомляють ЗМІ, принц зміг домовитися з постраждалою, яка звинувачувала його в сексуальному насильстві, а тому, можна припустити, що таким чином він визнав провину.

Нагадаємо, раніше принц Ендрю офіційно запевняв, що взагалі не знає Вірджинію Джуффре, ніколи не бачив її, вони незнайомі, а спільне фото — це фотошоп.

За матеріалами The Daily Telegraph та The Mirror, принц має виплатити постраждалій шалені 12 мільйонів фунтів стерлінгів (понад 16 мільйонів доларів) — саме стільки зазначено в угоді про досудове примирення сторін. Як завпеняють інсайдери, задля урегулювання справи принц планує продати нерухомість на швейцарському курорті Верб’є.

Хоч Ендрю вдалося домовитися, проте море питань таки залишилося: нову репутацію точно не купити. Син королеви до останнього публічно не визнавав себе винним та шкодував, що був знайомий із скандальним мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинувачували у сексуальній експлуатації неповнолітніх.

Нагадаємо: у червні Великобританія гучно святкуватиме 70-річчя Єлизавети II на престолі, тому логічно, що принц мав зробити усе можливе, щоб не засмучувати матір і не спаплюжити свято численними допитами та публічними розбірками з Вірджинією Джуффре.

«Сьогодні ми вітаємо Вірджинію. Вона досягла того, чого не вдавалося нікому іншому: змусила принца Ендрю припинити свої дурощі і стати на бік жертв сексуального насильства. Ми шануємо приголомшливу мужність Вірджинії», — написала відома адвокатка Ліза Блум у мережі. До речі, саме вона представляла жертв Джеффрі Епштейна.

Єлизавета ІІ та принц Ендрю

Ймовірно, що принц публічно вибачиться, проте це навряд чи поверне йому королівське покровительство та численні звання, які королева миттєво зняла з сина після новини про скандал.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: