Квіти розбрату: про складні стосунки Меган Маркл та Кейт Міддлтон
Кейт надіслала букет, але так і не підтримала.
Н

ова книга «У пошуках свободи» (повна назва «Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family») від біографа Керолін Дюран та королівського репортера Оміда Скобі відповідає на безліч запитань щодо напружених стосунків герцогів Кембриджських та Сассекських.

Як стало відомо, між Меган Маркл та Кейт Міддлтон не було ніякої ворожнечі. Герцогині просто «не мали нічого спільного», жодних інтересів, окрім того, що жили в Кенсінгтонському палаці.

Кейт не намагалася знайти спільну мову з Меган, коли та переїхала до Лондона, змінила віросповідання, залишила кінокар’єру та вийшла заміж за принца Гаррі.

Тим часом принц Вільям хотів переконатися, що його брат приймає правильне рішення. «Не впевнений, що Меган зустріли з розпростертими обіймами, як Челсі Дейві або Крессіду Бонас (колишні дівчата принца Гаррі. — прим. ред.). Гадаю так сталося, оскільки вона старша за Гаррі, з бекграундом та й ще американка!» — запевнив Омід в одному з інтерв’ю.

Меган була засмучена «сторожим» ставленням родини та певною «обережністю» Кейт, яка не поспішала приятелювати. Так звана «змова» набирала обертів!

З часом збільшувався й розрив між братами, який сприяв зростаючій напрузі між Кейт та Меган.

Відомо, що торік в день народження Меган Кейт Міддлтон надіслала їй букет квітів, проте, знаючи про важку ситуацію з пресою, так і не підтримала.

Упродовж майже 7 місяців цькування з боку ЗМІ Маркл почувалася незахищеною, адже не мала змоги давати коментарі та пояснити що-небудь. «Вона була дуже пригнічена», — запевнили інсайдери.

Палац заборонив давати будь-які коментарі з цього приводу та обмежувався лише офіційними заявами. Найрідніші люди її чоловіка — Кейт Міддлтон та принц Вільям — також не захистили Меган публічно.

Зрозуміло, що «квітковий» жест іменинниця не оцінила та не сприйняла як щирий — власний емоційний стан та ментальне здоров’я були для неї важливішими. «Мегзіт» став фінальним кроком пари у розв’язанні проблеми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: